OXO vinopptrekker i stål
Produktnummer: 62-052Kompakt vinopptrekker som åpner flasker raskt og kontrollert.
✔️ Dobbel spak gir enkel åpning av korker
✔️ Non-stick spiral glir lett gjennom kork
✔️ Integrert foliekutter og flaskeåpner
6 på nettlager / Kalbakken, Oslo
Beskrivelse
OXO vinopptrekker i stål er utviklet for deg som ønsker en enkel og pålitelig måte å åpne vinflasker på. Det smarte designet gir bedre kontroll gjennom hele prosessen, slik at korken trekkes jevnt ut uten unødvendig kraftbruk.
Den non-stick belagte spiralen gjør at opptrekkeren glir lett inn i korken uten å skade den. Dette gir en jevn og presis åpning, enten du åpner en ny vin eller en eldre flaske. Når du bruker den andre spaken, får du ekstra løft som gjør selve uttrekkingen mer skånsom og stabil.
Håndtaket er utformet med et komfortabelt og sklisikkert grep, noe som gir god kontroll selv når hendene er litt fuktige. Samtidig er designet slankt og kompakt, slik at vinopptrekkeren enkelt får plass i skuffen eller lommen.
I tillegg til selve opptrekkeren får du også en integrert foliekutter som foldes ut fra håndtaket, samt en praktisk flaskeåpner. Dette gjør den til et allsidig verktøy, enten du åpner vin, øl eller andre flasker.
Hvem passer vinopptrekkeren for?
Vinopptrekkeren passer for alle som ønsker en enkel og effektiv løsning til hverdagsbruk. Den er like praktisk på kjøkkenet hjemme som på hytta, i båten eller på piknik.
Den er også et godt valg for deg som liker funksjonelle verktøy med flere bruksområder, uten at det går på bekostning av brukervennlighet.
Annen relevant informasjon
Hvordan bruker jeg dobbel spak?
Start med å skru spiralen ned i korken. Bruk første spak for å løfte korken delvis ut, og deretter den andre for å trekke den helt ut.
Kan den brukes på alle typer kork?
Ja, den fungerer godt på både naturkork og syntetiske korker.
Hvordan vedlikeholder jeg produktet?
Tørk av etter bruk og oppbevar tørt. Unngå oppvaskmaskin for å bevare kvaliteten over tid.
Produktspesifikasjoner
- Produkttype: Vinopptrekker
- Materiale: Rustfritt stål
- Spiral: Non-stick belagt
- Funksjoner: Dobbel spak, foliekutter, flaskeåpner
- Design: Kompakt og sammenleggbar
- Grep: Sklisikkert håndtak
Tilleggsinformasjon
| Vekt | 0,2 kg |
|---|---|
| Merke | Oxo |


















