Vitility dusjhåndtak i sort, 55 cm

Produktnr: 50-103

Stødig og stilren støtte på badet og i hjemmet – tåler opptil 150 kg.

✔️ Gir trygg støtte ved dusj og toalett
✔️ Tåler opptil 150 kg belastning
✔️ Elegant design i sort plast

kr 799,-

3 på nettlager / Kalbakken, Oslo

Beskrivelse

Beskrivelse

Solid støtte med stil – Vitility dusjhåndtak i sort, 55 cm

Vitility dusjhåndtak er utviklet for deg som trenger ekstra støtte i hverdagen – enten det gjelder å reise seg fra toalettet, komme trygt ut av badekaret eller holde balansen i dusjen. Det 55 cm lange håndtaket monteres enkelt på veggen med to skruer og gir et stødig grep akkurat der du trenger det. Det moderne og diskré designet gjør at det ikke ser ut som en typisk hjelpemiddel-løsning, men glir fint inn i ethvert hjem.

Håndtaket er laget i slitesterk, svart plast med lett struktur for godt grep. Det er designet for å tåle opptil 150 kg belastning og gir trygg støtte for både eldre, personer med redusert bevegelighet og alle som ønsker økt sikkerhet i hjemmet. I tillegg til bruk på badet, egner det seg godt i gangarealer, ved inngangsdører eller andre steder hvor et ekstra håndtak gir økt trygghet.

Hvem passer produktet for?

Vitility dusjhåndtak passer både for eldre og yngre personer med nedsatt balanse, smerter, redusert styrke eller midlertidige funksjonsutfordringer. Det er også ideelt for alle som ønsker en diskré og funksjonell støtte i hjemmet – uten å kompromisse på estetikk.

Annen relevant informasjon

Montering krever to skruer. Håndtaket bør festes i solid underlag som flis, tre eller betong for optimal stabilitet.

Produktspesifikasjoner

  • Lengde: 55 cm
  • Bredde: 5 cm
  • Høyde: 6,8 cm
  • Maks belastning: 150 kg
  • Farge: Kullsort
  • Materiale: ABS-plast, rustfritt stål
  • Montering: 2 skruer
  • Bruksområder: Dusj, badekar, toalett, gang, entré

Tilleggsinformasjon

Tilleggsinformasjon

Merke

Vitility

Omtaler